Atribuită
Cumpărare directă
CHITARA ACUSTICA-Chitară cu corzi din oțel Construiți: Dreadnought cu decupaj Blat: molid solid Quartersawn X Bracing Spate și părți laterale: lemn de nuc negru Gât: mahon Tastă: Laur Finisaj gât mat Legarea tastaturii 20 de frete Scara: 643 mm Lățimea piuliței: 43 mm Sistem de preluare: preamplificator Takamine TP-4TD cu tuner încorporat Rozetă de abalone Pod realizat din dafin Feronerie placată cu aur Culoare: Natural lucios ( 1 BUC) CORZI CHITARA ACUSTICA- 3 SET CORZI CHITARA CLASICA - 3 SET CORZI CHITARA - 3 SET
- Număr anunț
- DA26873232
- Autoritate contractantă
- SCOALA DE ARTE (CUI 3897246)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37313000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.268,86 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.