Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,5% sub estimat
Acord-cadru furnizare piese si manopera pentru autovehiculele si utilajele din parcul auto - D.S.Hunedoara
- Număr anunț
- CN1008279
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR SERV SRL (CUI 4373231)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704.119 RON
- Valoare atribuită
- 94.866,08 RON 86,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.01.2019 02:08
- Anunț de atribuire
- CAN1015818
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 012-023346
- Documentație de atribuire
- DF1037105
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1037105.pdf
- Sectiunea a II a Caiet de sarcini AC PIESE SI SERVICE AUTOVEHICULE SI UTILAJE DS HD 2018.pdf.p7s
- Sectiunea a III a Centralizator de preturi AC PIESE SI SERVICE AUTOVEHICULE SI UTILAJE DS HD 2018.ods.p7s
- Sectiunea a III a FORMULARE AC PIESE SI SERVICE AUTOVEHICULE SI UTILAJE DS HD 2018.doc.p7s
- Sectiunea a IV a Model Acord cadru AC PIESE SI SERVICE AUTOVEHICULE SI UTILAJE DS HD 2018.pdf.p7s
- Sectiunea a IV a Model contract subsecvent AC PIESE SI SERVICE AUTOVEHICULE SI UTILAJE DS HD 2018.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 94.866,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DACIA | — | AUROCAR SERV 3 contracte | 94.866,08 RON |
| AUROCAR SERV · contract 12887 · 16.05.2019 | — | |||
| AUROCAR SERV · contract 12950 · 20.05.2019 | 54.880,92 RON | |||
| AUROCAR SERV · contract 5179 · 01.04.2020 | 39.985,16 RON | |||
| 2 | VW AMAROK | — | Anulat | — |
| 3 | AUTO SPECIALIZATE | — | Anulat | — |
| 4 | UTILAJE GRELE | — | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AUROCAR SERV SRL CUI RO 4373231
Valoare atribuită
94.866,08 RON
din 704.119 RON estimat
86,5%
Adjudecat la 13,5% din estimat · economie 609.252,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.