Atribuită
Cumpărare directă
CF226A 26A CARTUS TONER BLACK 3,1K ORIGINAL HP LJ PRO M402 M 402 M402D M 402 D M402DN M 402 DN CF226X 26X CARTUS TONER BLACK 9K ORIGINAL HP LJ PRO M402 M 402 M402D M 402 D M402DN M 402 DN M402N CF360A 508A CARTUS TONER BLACK 6000 PAG ORIGINAL HP M550 M552 M553 M577 CF363A (508A) CARTUS TONER MAGENTA (5000 PAG) ORIGINAL HP LJ M550 M 550 M552 M 552 M552DN M 552 DN CF361A (508A) CARTUS TONER CYAN (5000 PAG) ORIGINAL HP LJ M550 M 550 M552 M 552 M552DN M 552 DN CF362A (508A) CARTUS TONER YELLOW (5000 PAG) ORIGINAL HP LJ M550 M 550 M552 M 552 M552DN M 552 DN CE740A 307A CARTUS TONER BLACK 7K ORIGINAL HP LASERJET CP5225 CP 5225 CP5220 CP 5220 CP5220N CE741A (307A) CARTUS TONER CYAN (7300 PAG) ORIGINAL HP CP5225 CE743A (307A) CARTUS TONER MAGENTA (7300 PAG) ORIGINAL HP CP5225 CE742A (307A) CARTUS TONER YELLOW (7300 PAG) ORIGINAL HP CP5225 CF410X (410X) CARTUS TONER BLACK (6500 PAG) COMPATIBIL 100% NOU HP LASERJET PRO M452 M377 M477 CF412A (410A) CARTUS TONER YELLOW (2300 PAG) COMPATIBIL 100% NOU HP LASERJET PRO M452 M377 M 477 CF413A (410A) CARTUS TONER MAGENTA (2300 PAG) COMPATIBIL 100% NOU HP LASERJET PRO M452 M377 M 477 CF411A (410A)CARTUS TONER CYAN (2300 PAG) COMPATIBIL 100% NOU HP LASERJET PRO M452 M377 M 477 CE255X (55X) CARTUS TONER BLACK 12.5K COMPATIBIL HP LJ P3010 P 3010 P3015 P 3015 P3015D P 3015 D 106R03621 CARTUS TONER BLACK (8500 PAG) ORIGINAL XEROX PHASER 3330 WC3300 101R00555 DRUM (30000 PAG) ORIGINAL XEROX PHASER 3330 WC3335 WC 3345 106R02778 CARTUS TONER BLACK 3K O
- Număr anunț
- DA26853750
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.468,30 RON
- Valoare atribuită
- 11.468,30 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.