Atribuită
Cumpărare directă
Servicii revizii şi reparaţii auto, astfel: • AB – 10 – UAX - Dacia Duster, efectuarea reviziei 1 (un) an calendaristic de la achiziționare, constând în schimb de ulei motor, schimb filtru ulei și inlocuirea anvelopelor de vară. Acest autovehicul se afla in perioada de garantie, astfel că revizia se efectueaza intr-un service autorizat (reprezentanta DACIA). • AB – 08 – UUV - Dacia Logan, efectuarea reviziei 1 (un) an, constând în schimb de ulei motor, schimb filtre (aer, carburant, polen, ulei), și remedierea unor eventuale defecțiuni identificate în urma constatării în service. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26870353
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.015,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.015,83 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.