Atribuită Cumpărare directă

Pachet abonament cu 4 numere de mobil noi, cu urmatoarele beneficii: Voce si SMS national – NELIMITAT Trafic de date national, la viteza 4G – NELIMITAT Perioada contractuala: 12 luni Pret pachet lunar – 20 Eu + TVA 1 EURO = 4.8729 Lei

Număr anunț
DA26845403
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Maramures (CUI 3627935)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.169,52 RON
Valoare atribuită
1.169,52 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.169,52 RON

din 1.169,52 RON estimat