Atribuită Cumpărare directă

Televizor Samsung 32T4002, 80 cm, HD, LED, Clasa A+ [UE32T4002AKXXH]1 buc Suport TV de perete A+ SP2 - 10 seturi

Număr anunț
DA26873207
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.848,60 RON
Valoare atribuită
6.848,60 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.848,60 RON

din 6.848,60 RON estimat