Atribuită
Cumpărare directă
Switch TP-Link LS108G: 8 * 10/100/1000Mbps, -4 BUC/ 110 lei/BUV Switch TP-Link TL-SG1016D, 16 porturi Gigabit, Desktop/ Rackmount, 13" metal - 3 BUC/260 lei/BUC Switch TP-Link TL-SG1024D, 24 porturi Gigabit, Desktop/ Rackmount, 13" metal - 1 BUC - 330 lei
- Număr anunț
- DA26841572
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEL BUN IASI (CUI 17179360)
- Furnizor / câștigător
- AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI 16994054)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.302,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.302,52 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.