Atribuită Cumpărare directă

Indicatoare rutiere

Număr anunț
DA26851647
Autoritate contractantă
COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
Furnizor / câștigător
PUNTO COLOR S.R.L. (CUI 42040787)
Cod CPV
34992200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.800 RON
Valoare atribuită
51.800 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.800 RON

din 51.800 RON estimat