Atribuită Cumpărare directă

Trusă de scule (electric, calculator, networking) conform cerintelor din Caietul de sarcini atasat.

Număr anunț
DA26877290
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
44512940-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat