Atribuită
Cumpărare directă
Surub M14x100 cu piulita -8 BUC; Conespand inox D=8mm x115 - 10 BUC; Holsurub autoforant 4.8x38 - 100 BUC; Holsurub de inox 6x50 cu saiba de inox si diblu - 10 BUC; Surub M12x80 cu piulita si saiba - 50 BUC; Surub M14x70 cu piulita -50 BUC; Surub M16x100 cu piulita - 50 BUC; Surub M16x150 cu piulita - 50 BUC
- Număr anunț
- DA26841033
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- VERTO-SERVICE SRL (CUI 4995919)
- Cod CPV
- 44530000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683,74 RON
- Valoare atribuită
- 683,74 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.