Atribuită Cumpărare directă

Aspirator umed/ uscat BLACK & DECKER BXVC30XTDE, 1600W, 30l - necesar pentru curatenie si intretinere in spatiile administrate de S.P.A.E.P.C.A. Campina

Număr anunț
DA26870842
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare si Exploatare a Pietei Centrale Agroalimentare a Municipiului Campina (CUI 18171690)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713430-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,34 RON
Valoare atribuită
361,34 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,34 RON

din 361,34 RON estimat