Atribuită Cumpărare directă

Model 910-001794 Specificatii tehnice Rezolutie 1000 dpi Butoane/rotite 3 Interfata USB Tehnologie Optic Fir Da Culoare Negru Greutate 90 gr Dimensiuni (L x l x h) 113x32x68 mm Altele USB

Număr anunț
DA26848796
Autoritate contractantă
INSPECTIA MUNCII (CUI 12335018)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,80 RON
Valoare atribuită
205,80 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,80 RON

din 205,80 RON estimat