Atribuită
Cumpărare directă
Întocmire documentatie Tehnica pentru Organizarea Executiei (D.T.O.E) , respectiv Documentatie Tehnica pentru Obținerea Autorizatiei de Demolare( D.T.A.D) , în vederea desfințării(demolarii) imobilului situat în Resita, Aleea Buziaș, Punct termic 20,înscris în CF 33451,Resita, Cad C1 în suprafata construita la sol de 171 mp Termen de executie 60 de zile.
- Număr anunț
- DA26867513
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- ABRAXAS SRL (CUI 1058086)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.695 RON
- Valoare atribuită
- 7.695 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.