Atribuită Cumpărare directă

Filtre antibacteriene/antimicrobiene si antivirale pentru adulti /copii din plastic cu 2 capete de insertie la tubulatura de anestezie sau de ventilatie, prevazute cu conectoare 22M/15F-15M/22F, si un corp ce contine filtrele antimicrobiene si antivirale cu o eficienta de 99.99% prezenta achizitie reprezinta comanda ferma

Număr anunț
DA26861475
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat