Atribuită Cumpărare directă

Transport echipa baschet fete,ruta Cluj Napoca-Satu Mare-Cluj Napoca Plecarea 27.11.2020 --intoarcerea 29.11.2020

Număr anunț
DA26877127
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV UNIVERSITAR "UNIVERSITATEA" CLUJ-NAPOCA (CUI 4305830)
Furnizor / câștigător
PRODAN TOUR SRL (CUI 17738933)
Cod CPV
60170000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.458 RON
Valoare atribuită
1.458 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.458 RON

din 1.458 RON estimat