Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile de laborator conform o-139524, compus din: 7083.1 - Microtuburi Sorensen Multi SafeSeal pentru centrifuga 2 ml, 800 bucati/pk – 4 pachete – Pret unitar: 249.19 RON – Pret total: 996.76 RON 7080.1 - Microtuburi Sorensen Multi SafeSeal pentru centrifuga 1.5 ml, 1000 bucati/pk – 2 pachete - Pret unitar: 171.89 RON – Pret total: 343.78 RON AHN3.1 - Baloane cotate ROTH prevazute cu dopuri din polietilena, 25 ml, 2 bucati/pk – 3 pachete - Pret unitar: 162.08 RON – Pret total: 486.24 RON AHN4.1 - Baloane cotate ROTH prevazute cu dopuri din polietilena, clasa A, 50 ml, 2 bucati/pk – 1 pachet – Pret total: 176.33 RON AHN8.1 - Baloane cotate ROTH prevazute cu dopuri din polietilena, clasa A, 250 ml, 2 bucati/pk – 1 pachet – Pret total: 233.88 RON AHP0.2 - Baloane cotate ROTH prevazute cu dopuri din polietilena, clasa A, 1000 ml, 2 bucati/pk – 1 pachet - Pret total: 488.00 RON EL47.1 - Vase Petri Greiner Bio-One, nesterile, model standard, Dimensiuni exterioare (Ø*h) 60*15 mm. 600 buc / pachet. – 2 pachete – Pret unitar: 429.94 RON – Pret total: 859.88 RON LC86.1 - Capace ROTH din polietilena transparenta, pentru flacoane cu filet ND18. 100 buc / pachet – 4 pachete – Pret unitar: 25.18 RON - Pret total: 100.72 RON LC87.1 - Capace ROTH din polietilena transparenta, pentru flacoane cu filet ND22. 100 buc/pachet - 4 pachete – Pret unitar: 31.87 RON - Pret total: 127.48 RON LC96.1 - Capace ROTH pentru flacoane, cu filet ND24, realizate din poliepropilena, de culoare alba

Număr anunț
DA26865149
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.188,85 RON
Valoare atribuită
8.188,85 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.188,85 RON

din 8.188,85 RON estimat