Atribuită
Cumpărare directă
1 Ghidul femeii de succes de Mary Hartley (2016) [Editura All] (274282) 1 Intre surori de Kristin Hannah, Alexandra Constantin (2020) [Editura Litera] (387496) 1 Curajul de a fi vulnerabil. Schimba felul in care traiesti, iubesti, educi si conduci. Editia a II-a de Brene Brown (2019) [Curtea Veche] (362485) 1 Ziua in care am inceput sa ma iubesc cu adevarat. O lectie de viata extraordinara, profunda, luminoasa si extrem de emotionanta de Claudiu Constantinescu, DR. Serge Marquis (2020) [Editura Trei] (382274) 1 Fata din tren de Paula Hawkins (2015) [Editura Trei] (250459) 1 Alchimistul. Editie aniversara de Paulo Coelho, Gabriela Banu (2013) [Humanitas Fiction] (197922) 1 Razboiul care m-a invatat sa traiesc de Kimberly Brubaker Bradley (2020) [Editura Arthur] (386760) 1 Fata care a baut luna de Kelly Barnhill (2018) [Editura Arthur] (316522) 1 Poti sa-ti vindeci viata de Louise L. Hay (2010) [Adevar divin] (42211)
- Număr anunț
- DA26867413
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILENI (CUI 3814747)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303,83 RON
- Valoare atribuită
- 303,83 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.