Atribuită Cumpărare directă

LACAT M 50 3 X 8.40 LACAT M 38 3 X 6.30 LACAT M 63 1 X 12.61 SEMNE TOALETA 2 X 6.72 SIFON FLEXIBIL 2 X 10.08 BATERIE CHIUVETA 1 X 46.22 BANDA TEFLON 1 X7.56

Număr anunț
DA26856092
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPULBER (CUI 22757575)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,09 RON
Valoare atribuită
144,09 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,09 RON

din 144,09 RON estimat