Atribuită
Cumpărare directă
10 7016005 GREBLA 22 DINTI DIN OTEL PT IARBA 3741 BUC 3,00 31,20 78,66 14,94 20 1000206 CABLU MYYM 3X2,5 (H05VV-F) T500 M 15,00 3,59 45,25 8,60 30 1041019 HOFF SPOT INCASTRAT LED 18W 225X225 NW BUC 1,00 62,99 52,93 10,06 40 6002371 SURUB CAP HEXAGONAL M6X100 ZA DIN933-8.8 BUC 3,00 0,67 1,69 0,32 50 6006481 PIULITA CU AUTOBLOCARE DIN985-8 M6 ZA BUC 20,00 120,00 100,84 19,16 60 5003283 EMAIL HAMMER ALBASTRU E 81605 C 0,75L BUC 1,00 32,33 27,17 5,16 70 5013373 STICKY DERUGINOL 1 L BUC 1,00 22,66 19,04 3,62 80 5013723 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM BUC 1,00 3,77 3,17 0,60
- Număr anunț
- DA26878838
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 229,93 RON
- Valoare atribuită
- 229,93 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.