Atribuită Cumpărare directă

Lampa UV V-Tac 38 W, bactericida cu dubla sterilizare UVC si ozon 38W, timer 10 sec, senzor prezenta, telecomanda si pornire cu intarziere, acoperire 60mp, 6002 ore durata de viata, senzor prezenta cu raza de pana la 5m, negru

Număr anunț
DA26861343
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI 14057015)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,60 RON
Valoare atribuită
1.512,60 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,60 RON

din 1.512,60 RON estimat