Atribuită
Cumpărare directă
Masca respiratorie profesionala, protectie clasa FFP2 NR KN95, EN149:2001+A1:2009, 5 straturi filtrante de protectie FFP2, ambalate cate 2/set si 50/cutie. Clasa de protectie: KN95 (FFP2 NR) Model BT 005 Masca respiratorie protectie KN95 filtreaza eficient si blocheaza pana la 95% particule de 0,3 microni. Dimensiune: Universal Culoare: Alb Masca de fata KN95 cu 5 straturi de protectie.
- Număr anunț
- DA26864111
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- TITIBANU SRL (CUI 26471982)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225 RON
- Valoare atribuită
- 225 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.