Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE PASSAT ;servicii tractare ,2 senzori motor,releu motor si manopera

Număr anunț
DA26871966
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
ECHIPA M3 UNIC SRL (CUI 27940572)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.412,96 RON
Valoare atribuită
1.412,96 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.412,96 RON

din 1.412,96 RON estimat