Atribuită
Cumpărare directă
Sistem audio profesional compus din: 1. Mixer audio cu mp3 player si bluetooth Stage Line MXR-120 - 1 buc. Mixer audio cu 12 canale, cu player MP3 integrat și receptor Bluetooth; 2. Boxa activă de 15 ° cu DSP, 550W RMS, Omnitronic PAS-215A MK3 - 4 buc. 3. Set wireless cu receiver si 1 microfon, Omnitronic UHF-301 823-832/863-865MHz - 2 seturi Sistem cu microfon UHF PLL cu 1 canal Contine nuca microfon; 4. Stand boxa K&M 21435-009-55 - 4 buc. Stativ construit din tuburi de otel ce suporta greutati de pana la 50 kg. Inaltime ajutabila de la 1320 la 2020 mm. Greutate: 5.3 kg. 5. Cablu XLR mama - XLR tata, 3 pini, 10m, negru, Omnitronic 3022055N - 4 buc. Produsele sunt necesare pentru derularea activitatilor in cadrul proiectului "Respect pentru bunici", sursa de finantare POCU 2014-2020, Axa prioritara 4: Incluziunea sociala si combaterea saraciei, Prioritatea de investitii 9.ii: Integrarea socio-economică a comunitatilor marginalizate, cum ar fi romii, Obiectiv specific 4.4.: Reducerea numarului de persoane apartinand grupurilor vulnerabile prin furnizarea unor servicii sociale/medicale/socio-profesionale/de formare profesionala adecvate nevoilor specifice , Contract de finantare POCU/436/4/4/127397,
- Număr anunț
- DA26873560
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- B B ROM COMEXIM S.R.L. (CUI 5572496)
- Cod CPV
- 32331300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.625,72 RON
- Valoare atribuită
- 10.625,72 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.