Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED IPS DELL UltraSharp U2419H, 23.8", Full HD, 60H

Număr anunț
DA26880798
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646 RON
Valoare atribuită
646 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646 RON

din 646 RON estimat