Atribuită Cumpărare directă

Millenium BLS-2700 Speaker / Light Stand Set format din: 1 x stativ lumini/boxa Millenium BLS-2700 Speaker 1 x adaptor flansa K&M 24528

Număr anunț
DA26883380
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321700-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444,53 RON
Valoare atribuită
444,53 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444,53 RON

din 444,53 RON estimat