Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea facultativa a cladirilor impotriva ris curilor :Incendiu,Furtuna,Calamitati naturale Suma asigurata este valoarea de inregistrare in evidenta contabila Prima anuala total este de 4.473,78 lei pentru urmatoarele cladiri: Cladire administrativa Bors nr 102- 775,92 lei Liceul tehnologic Tamasi Aron Bors la nr. 197 Bors- 3697,86 lei
- Număr anunț
- DA26872824
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORS (CUI 4390526)
- Furnizor / câștigător
- BALLA PIROSKA-AGENT ASIGURARE (CUI 35563368)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.473,78 RON
- Valoare atribuită
- 4.473,78 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.