Atribuită Cumpărare directă

Cartuş-toner yellow, pentru imprimantă Lexmark C746, (COD TONER: C746A1YG/A2YG), capacitate printare 7000 pagini

Număr anunț
DA26874808
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.215,20 RON
Valoare atribuită
1.215,20 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.215,20 RON

din 1.215,20 RON estimat