Atribuită Cumpărare directă

Agitator vortex MSV-3500 Agitator vortex MSV-3500 cu frecventa de agitare de 300 - 3500 RPM, include 4 platforme de agitare. Agitatorul MSV-3500 cu frecventa de agitare de 300 - 3500 RPM, este proiectat pentru amestecarea reactivilor la diverse intensitati, in tuburi de plastic de 0.2 ml pana la 50 ml. Viteza si timpul sunt controlate cu ajutorul unui microprocesor. Unitatea poate suporta patru tipuri diferite de platforme interschimbabile pentru eprubete Eppendorf de 10/15/50 ml cu diametrul 12/16/30 mm.

Număr anunț
DA26881926
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI 12062074)
Cod CPV
38436100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092 RON
Valoare atribuită
2.092 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.092 RON

din 2.092 RON estimat