Atribuită Cumpărare directă

Emitere buletin de verificare Radiologică – Senographe Pristina 3D SN 728043BU1,Emitere buletin de verificare Radiologică – Senographe Pristina 3D SN 728043BU1 Valabilitatea Buletinului de Verificare este de 12 luni. COMANDA PE SEAP ESTE FERMA,TERMEN DE INTERVENTIE 5 DE ZILE DE LA DATA COMENZI.PE FACTURA CONTUL DE TREZORERIE.

Număr anunț
DA26873727
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
71632000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat