Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica ce are un miros deosebit. Rola groasa si compacta de hartie cu 3 straturi, conferind in egala masura delicatete si rezistenta. Vine cu o noua inovatie: Zewa Aqua Tube, singurul tub dizolvabil in vasul de toaleta. Este ideala pentru restaurante, hoteluri, bai cu trafic intens, statii peco, clinici sau chiar pentru uz casnic. Putere mare de absortie, celuloza 100%, 3 straturi. Mod de ambalare: 8 role/ set

Număr anunț
DA26882918
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.013,76 RON
Valoare atribuită
1.013,76 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.013,76 RON

din 1.013,76 RON estimat