Atribuită Cumpărare directă

Chiurete dermatologice din inox, pentru tesutui moi, semi-taioase, 3mm = 80 buc; 5 mm = 80 buc; 7mm = 80 buc , unica folosinta

Număr anunț
DA26823531
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33169000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.479,41 RON
Valoare atribuită
1.479,41 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.479,41 RON

din 1.479,41 RON estimat