Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inlaturare a zapezii si ghetii de pe drumurile locale cu utilaje din dotarea operatorilor economici si personal propriu calificat pentru perioada sezonului rece 2020 – 2021 in comuna Halaucesti, jud.Iasi

Număr anunț
DA26870513
Autoritate contractantă
Comuna Halaucesti (CUI 4541297)
Furnizor / câștigător
BALHUC ANA-MARIA (CUI 36993509)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat