Atribuită Cumpărare directă

PACHET CURATARE CU PROTECTIE INSTALATII TERMICE "DOCTOR CLEANEX" LBXDRCL002 10 buc 71,14 SK 211762 GREBLA R108A CU 14 DINTI, CU COADA 1 buc 26,11

Număr anunț
DA26812389
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,54 RON
Valoare atribuită
737,54 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,54 RON

din 737,54 RON estimat