Atribuită
Cumpărare directă
Scaune asteptare HRC 608 Scaunul are cadru metalic acoperit cu un strat de crom, sezutul si spatarul scaunului sunt tapitate cu piele ecologica si sunt umplute cu burete de inalta densitate. Modelul scaune asteptare HRC 608 are o inaltime totala maxima de 76 cm, cu un sezut ce are adancimea de 44 cm si latimea de 41 cm, sezut situat la o inaltime de 47 cm fata de nivelul solului. Greutate maxima admisa: 120 kg
- Număr anunț
- DA26834035
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.782 RON
- Valoare atribuită
- 1.782 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.