Atribuită Cumpărare directă

TRUSA de perfuzie cu ac metalic =Perfuzor cu ac metalic=Trusa de perfuzat solutii , 3 ace, picurator de forma cilindrica, dispozitiv de reglare a debitului solutiei perfuzate, truse sterile, ambalate individual, conexiunea la cateter este de tip luer-lock,- filtru de 15µ,- ambalat steril

Număr anunț
DA26814320
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
Cod CPV
33194120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.710 RON
Valoare atribuită
1.710 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710 RON

din 1.710 RON estimat