Atribuită Cumpărare directă

Tuburi 1.5ml, eppendorf, ezistente la viteze mari de centrifugare (30000x g), cu gradatie, cu capac etans. Ratiolab. 1000buc/pungă- 5615000 fara safe lock

Număr anunț
DA26818633
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI 12062074)
Cod CPV
33192500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040 RON
Valoare atribuită
2.040 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040 RON

din 2.040 RON estimat