Atribuită Cumpărare directă

Servicii legatorie dosare- SDEE TARGOVISTE, conform anunt ADV1180427/02.11.2020, Caiet de Sarcini nr. 102037/02.11.2020– SERVICII LEGATORIE. Serviciul va avea loc in municipiul Targoviste la sediul SDEE Targoviste, Str.Calea Domneasca nr.236. Prestarea de servicii se face pe baza de CONTRACT. Facturarea se va face conform datelor de identificare ale beneficiarului mentionate in CONTRACT. Termenul de finalizare a serviciului este de maxim 6 luni de la semnarea contractului. Plata cu OP la 30 zile de la primirea facturii pentru serviciile receptionate. Cod CPV :79971200-3

Număr anunț
DA26823908
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
Furnizor / câștigător
Huiu Lucian Ion (CUI 26439990)
Cod CPV
79995100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.500 RON
Valoare atribuită
19.500 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.500 RON

din 19.500 RON estimat