Atribuită Cumpărare directă

1042939 ASPIRATOR 1600W 30L SXVC30XTDE STANLEY 7024453 COS GUNOI ROTILE (EUROPUBELA) 240L VERDE

Număr anunț
DA26826410
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 36 (CUI 17383423)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,51 RON
Valoare atribuită
907,51 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,51 RON

din 907,51 RON estimat