Atribuită Cumpărare directă

Publicatie format A1 pe care vor fi imprimate delimitarea si numerotarea fiecarei sectii de votare din municipiul Zalau Transmiterea formei finale a publicatiei se va realiza cu cateva 2-3 zile inainte de data alegerilor si va fi transmisa de catre Directia publica comunitara de evidenta persoane

Număr anunț
DA26823295
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI 15343139)
Cod CPV
79000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare atribuită
3.750 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.750 RON

din 3.750 RON estimat