Atribuită
Cumpărare directă
Microtubes 0.5 ml non-sterile, clear, with lid, PP,pack of 1000 ,1 BUCX 99,00 =99,00 LEI Weighing paper 102x102mm pack of 500 1 BUCX 170,00 = 170,00 LEI Culture tubes 20 ml, Pyrex 20x100 mm screw cap, thread 20 mm pack of 40 1BUC X 864,00=864,00 LEI Membrane PTFE, 47 mm, 0,2 um,100 pcs pack 1 580,00 110,20 580,00 LEI Single channel microliter pipettes 1 BUC X 1038,00 = 1038,00 LEI Pipette tips, bulk, in reclosable bags, 1 BUCX 786,00= 786,00 LEI Burette clamp, steel for 1 burette 1 BUCX 75,00 = 75,00 LEI Separating funnel 100 ml conical valve 1 BUC X 170,00=140,00 LEI Pipette fillers - para pipeta cu 3 cai 1 BUC X25,00 = 25,00 LEI
- Număr anunț
- DA26829965
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.777 RON
- Valoare atribuită
- 3.777 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.