Atribuită Cumpărare directă

Maniprax este o solutie gata preparata pentru spalarea pielii copiilor, sugarilor, nou nascutilor, pentru spalarea si tratarea corpului uman, pentru spalarea igienica a personalului medical, fiind utilizat in: pediatrie, geriatrie, dermatologie si industria alimentara. Compozitia speciala a acestui produs ii ofera o calitate deosebita de curatare si tratare. Produsul are miros placut si nu contine coloranti. Nu irita pielea si ochii.

Număr anunț
DA26811543
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat