Atribuită
Cumpărare directă
1. Brosuri bilingve - Format 21 x 23 cm inchis, 21 x 46 deschis Coperta 250 g DCM Interior DCM 115g, 24 pagini Tipar policromie integral Finisaje: capsare, plastifiere mata coperta 1 si 4 Creatia grafica si DTP sunt incluse in pret 2. Brosuri franceza - Format 21 x 23 cm inchis, 21 x 46 deschis Coperta 250 g DCM Interior DCM 115g, 16 pagini Tipar policromie integral Finisaje: capsare, plastifiere mata coperta 1 si 4 Creatia grafica si DTP sunt incluse in pret 3. Brosuri engleza - Format 21 x 23 cm inchis, 21 x 46 deschis Coperta 250 g DCM Interior DCM 115g, 16 pagini Tipar policromie integral Finisaje: capsare, plastifiere mata coperta 1 si 4 Creatie grafica si DTP incluse in pret
- Număr anunț
- DA26816646
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- RODOLY BUSINESS SRL (CUI 34881479)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.950 RON
- Valoare atribuită
- 37.950 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.