Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii si intretinere Dacia Duster MAI 47178 SI MAI 47367

Număr anunț
DA26813324
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SERVICE GIURGIU S.A. (CUI 6278996)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.476,91 RON
Valoare atribuită
1.476,91 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.476,91 RON

din 1.476,91 RON estimat