Atribuită Cumpărare directă

MATURA SORG - 2 BUC ROLA PROSOP INDIVIDUAL 1000 FOI 2BUC/SET - 4 BUC HARTIE IG HORECA 3STR 24 ROLE/SET - 1 BUC LAVETA MICROFIBRA 40X30 4BUC/SET - 2 BUC LAVETE USCATE UNIVERSALE 3/SET 2143 - 2 BUC

Număr anunț
DA26830021
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂU SADULUI (CUI 17803896)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,20 RON
Valoare atribuită
192,20 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,20 RON

din 192,20 RON estimat