Atribuită Cumpărare directă

COVOR INTRARE CAUCIUC PT DEZINFECTANT 600X1000

Număr anunț
DA26818290
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRASOV (CUI 4384095)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,05 RON
Valoare atribuită
626,05 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
14.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,05 RON

din 626,05 RON estimat