Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de „Lucrari compartimentare birou etaj 2 la Sucursala Fabrica de Timbre”, str. Fabrica de Chibrituri nr. 28, sector 5, Bucuresti, conform precizarilor din Caietul de sarcini trimis pe adresa de e-mail: grigore_ionutt@yahoo.com. Inainte de acceptarea ofertei in Sistemul Electronic de Achizitii Publice (S.E.A.P.) este obligatorie prezentarea tuturor documentelor si a formularelor solicitate in Caietul de sarcini (cap. 1-9), trimis pe adresa de e-mail: grigore_ionutt@yahoo.com , pana in data de 16.11.2020, ora 12:00, la sediul C.N. POSTA ROMANA S.A. din Bd. Dacia nr. 140, sector 2, Bucuresti. PENTRU A NU DECALA TERMENELE STABILITE PENTRU ATRIBUIREA ACHIZITIEI VA RUGAM SA ACTIONATI (ACCEPATI OFERTA) IN SISTEMUL ELECTRONIC DE ACHIZITII PUBLICE DUPA DEPUNEREA DOCUMENTELOR SOLICITATE IN DOCUMENTATIA ATASATA. - persoana de contact: Carmen Magder, tel. 021.2009.226
- Număr anunț
- DA26804586
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Furnizor / câștigător
- GRIG PREST LINE SRL (CUI 33756400)
- Cod CPV
- 45421141-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.862 RON
- Valoare atribuită
- 25.862 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.