Atribuită Cumpărare directă

AUTOCOLANT INFORMARE PROIECT FINANTARE 10X10 CM, IMPRIMAT CONFORM MIV, LAMINAT SI PROTEJAT DE INTEMPERII

Număr anunț
DA26823744
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,50 RON
Valoare atribuită
192,50 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,50 RON

din 192,50 RON estimat