Atribuită
Cumpărare directă
Executie santuri pamant cu sectiunea medie de 0,5mp in comuna Cacica, jud. Suceava, pe tronsoanele de drumuri comunale in lungime de 6800 ml cu transportul materialului rezultat sau imprastierea lui pe suprafata drumului dupa cum va decide beneficiarul. Alte detalii vor fi trecute in contract.
- Număr anunț
- DA26825589
- Autoritate contractantă
- COMUNA CACICA (CUI 4441174)
- Furnizor / câștigător
- ECONIS S.R.L. (CUI 35683097)
- Cod CPV
- 45112100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.000 RON
- Valoare atribuită
- 68.000 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.