Atribuită Cumpărare directă

PACHET PARCHET PARCHET FP552 12MM CL 33 MATHIS - 96,53 MP

Număr anunț
DA26836294
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.175,13 RON
Valoare atribuită
4.175,13 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.175,13 RON

din 4.175,13 RON estimat