Atribuită Cumpărare directă

0122-DIVERSE ARTICOLE AUTO 3791 4 1 Bec lampa control - 5 buc. x 4.45 lei 3791 4 - Lampa control 6-24V - 5 buc. x 27 lei 3702P 1 - Pachet conectori autosudanti - 1 buc. x 230.45 lei

Număr anunț
DA26837618
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387,70 RON
Valoare atribuită
387,70 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387,70 RON

din 387,70 RON estimat